تور قبرس

 

تور قبرس

قبرس به دو بخش ترک نشین و اروپایی تقسیم میشود. برای سفر به قبرس ترک نشین نیازی به اخذ ویزا نیست.

قبرس اروپایی شامل شهرهایی همچون ( نیکوزیا ( پایتخت ) ،  لارناکا ، فاماگوستا ، لیماسول ، پافوس ، کابرینا ) میشود و بیشتر مقصدی ساحلی همراه با تفریحات شبانه است گرچه زادگاه آفرودیت هم در قبرس واقع شده است .

 

 • نیکوزیا که پایتخت جزیره قبرس است پس از هجوم ترک ها در سال ۱۹۷۴ ، توسط نوار سبز به دو قسمت تقسیم گردید. این شهر بزرگترین شهر قبرس و مرکز تمامي دوایر دولتی ، شرکت های بزرگ و همچنین محل اقامت رئیس جمهور و سفارت خانه ها در آن واقع است .
 • لارناکا یک شهر ساحلی نزدیک فرودگاه قبرس است . مسجد حلا سلطان معروف به تـــــکه، در نزدیکی دریاچه نمک که در زمستان پذیرای هزاران فلامینگو است از زیبایی های خاصی این شهر آرام ساحلی است .
 • لیماسول یک شهر ساحلی بسیار توریستی و خوش آفتاب است! بزرگترین و مشهورترین پاتوق ساحلی در قبرس به شمار می رود. شهر لیماسول به خاطر شخصیت لیماسولی ها به" شهر شب "معروف است. خط ساحلی این شهر بطول حدوداً ۱۱ کیلومتر گردشگران زیادی را به سوی خود جلب نموده است. علاوه بر ساحل دلپذیر و تفریحات شبانه ، فروشگاه ها و مراکز خرید مدرن این شهر به همراه محله قدیمی آن با خیابان های باریک و سنگفرش شده ، بازار محلی ، انواع کافه و رستوران ها از دیگر پاتوق های گردشگران قبرس است .
 • آیاناپا ، بهشت توریستی قبرس با ساحل طلایی و دل فریب ، آب آبی و بسیار شفاف این دریایی زیبا، شب های رؤیایی و شگفت انگیز ، به همراه ساکنین خوش مشرب و خون گرم، به جذابیت قبرس افزوده است.

اگر طالب سرگرمی متنوع بدون توقف هستید، آیاناپا باید در اول لیست گردش شما قرار گیرد. این شهرک دارای بهترین ساحلهای جزیره، انواع ورزشهای آبی و غواصی و یک مقصد محبوب گردشگری است.

اگر صبح یک روز تابستانی به این مکان بیایید با یک محیط ساکت و وهم آور روبرو میشوید. اما این سکوت برای اینست که توریستهای این منطقه به دلیل افراط در شب بیداری،تا دیر وقت خواب هستند!! در اوج تفریح و سرگرمی و هیاهویی که در قلب این شهرک وجود دارد شما میتوانید آرامش و راحتی را در کنار چشمه ها، گلها، و ایوان های ساکت بنای یادبود الیاس پیامبر و درختانی که در اطرافش لبریز از پارچه هایی هست که دخیل بسته اند ، بیابید.

در سفر به قبرس یک روز هم گشت شهرهای کوریون و پافوس در قبرس جنوبی را داشته باشید تا  در کنار دریای آن دیار محل زادگاه افرودایت الهۀ افسانه ای عشق و زیبایی را مشاهده کنید. می گویند این خدای یونانی در میان این صخره ها متولد شده است .

این باور وجود داره که اگر کسی در این منطقه ریگی بیابد که شبیه دل باشد عشقش جاودانه می شود و اگر در زمستان سه بار برهنه به دور این صخره ها بچرخد تا ابد جوان باقی خواهد ماند... امتحان کنید !

اینجا هم همچون زادگاه الیاس پیامبر ، درختانی وجود داشت که دختران و پسران جوان به آن دخیل می بستند تا در عشق شان موفق باشند .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام : خواهشمند است با شماره   88377507-021 و یا 36689530-031  خانم پریسا آگهی و یا شماره 36692132-031 خانم فاطمی و یا خانم ایرجی  تماس حاصل فرمایید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

 

محبوب ترین تورها و خدمات

Has no connect to show!

جستجو در سایت

تماس با ما

 

آدرس یادمان  :

اصفهان - خیابان شیخ صدوق جنوبی  - مجتمع تجاری ارمغان - پلاک 436  کد پستی 8168749351

آدرس جهانگرد :

اصفهان - خیابان شیخ صدوق جنوبی - مجتمع تجاری ارمغان - پلاک 446 کد پستی 8168749346

 

آدرس دفتر ما در هتل عباسی :

اصفهان-خیابان آمادگاه-هتل زیبای عباسی

آدرس دفتر فروش پروازهای چارتر :

اصفهان - خیابان کمال اسماعیل - نبش کوچه 13- کد پستی  8143633391

 

  • شماره تماس تهران     :  88377507 -021
  • شماره تماس یادمان   :   36691201 -031
  • شماره تماس جهانگرد :  36689530 -031
  • شماره دفتر ما در هتل عباسی :  32232957-031

 

کانال جدید تلگرام ما:   صفحه جدید اینستاگرام:

     

     لینک کانال تلگرام ما                    لینک صفحه اینستاگرام

    jahangard_tour               @jahangard_tour@

ما را در شهر دنبال کنید

* مواردی اجباری

دسترسی سریع

ارتباط با ما

به تلگرام ما بپیوندید :

Yadman_Jahangard_Tour @

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Cyan Green Brown Purple Tomato

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight

Background Color

Spotlight1

Background Color

Spotlight2

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Note: The home page is overrided by Main Layout so the changing layout will not applied for this page.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction